lifestyle Moda Çekimleri Sokak Moda Çekimleri Moda fotoğraf Çekimleri Moda Çekimleri Moda Çekimleri

Tekstil ve Moda Çekimi
Profesyonel sizlerin, profesyonel fotoğraf çekimleri olmalı...

Tekstil ve Moda Çekimi

Tekstil ve Moda Çekimi

Tekstil ürünlerinizin ve moda koleksiyonlarınızın çekimlerini, dikkat çekici detayları ve özgün tarzıyla öne çıkaracak şekilde gerçekleştiriyoruz. Dış mekan veya stüdyo çekimlerimizle ürünlerinizin en iyi açılarını yakalıyor, profesyonel ışıklandırma ve kompozisyon ile estetik bir atmosfer oluşturuyoruz.

Çekimlerimizin ardından, gelişmiş düzenleme programlarıyla fotoğraflarınızı renklendiriyor, istenilen efektleri ekliyor ve en yüksek kalitede sunum sağlıyoruz. Photoshop ve Lightroom gibi yazılımlarla fotoğraflarınıza sanatsal bir hava katarak, ürünlerinizin ve tasarımlarınızın öne çıkan yönlerini vurguluyoruz.

Sosyal medyanın gücünü kullanarak, ilgi çekici ve özgün fotoğraflarınızla müşteri kitlenizi genişletebilirsiniz. Ayrıca, isteğinize bağlı olarak özel banner tasarımları ve retouch hizmetiyle markanızın imajını güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Uygun fiyatlarımızla yüksek kaliteyi bir araya getiriyoruz. Her bütçeye uygun çözümler sunarak, işinizi profesyonel bir tanıtım ile destekliyoruz. UoBenKural olarak, sanatsal bakış açımız ve deneyimli ekibimizle tekstil ve moda dünyasına özgün bir perspektif kazandırıyoruz. Sizinle çalışmayı bekliyoruz. Detaylar için hemen bizlerle iletişime geçin...

Moda şimdi sizle moda...

Profesyonel fotoğraflar ile sektörünüzde fark yaratın; Kaliteli ürünlerinizi kaliteli fotoğraf ile sunun...

Fotoğraflara Bak

Teklif İste

Eğitim, Ahsen Çk Sk Sadıkoğlu-1 iş merkezi no 10 kat 1 , daire 35a, 34722 Kadıköy/İstanbul
Telefon: +90 532 563 18 72
Gsm: +90 544 296 00 57
E-Posta: fotograf@uobenkural.com.tr